Що вам потрібно, щоб створити план домашньої оборони, який насправді працює?

Захист будинку не є пропозицією «один розмір для всіх». Потрібно враховувати багато речей, наприклад, розмір будинку, час реагування правоохоронних органів, кількість дітей у резиденції тощо. Але хто буде там, щоб захищати це, мабуть, найважливіший фактор з усіх.Велика трійка


Вічне питання в домашній обороні, незалежно від статі, – яку зброю носити. Більшість аргументів можна звести до трьох видів зброї: карабін, дробовик або пістолет. Тактично всі вони мають очевидні переваги.


Карабіни, такі як AR-15, мають велику ємність магазину, можуть використовуватися разом із пращею та мають багато додаткових елементів, таких як оптика та підсвічування зброї. Вони додають елемент діапазону, якщо це потрібно. Дробовики мають руйнівну вогневу міць на близькій відстані, їх також можна кидати і (за допомогою помпового пістолета) створювати психологічний ефект, що супроводжується звуком патрона, який вбивається в патронник. Вони також можуть стріляти різними вантажами, включаючи патрони 00 картечної, слимакової, пташиної та мішкової патронів. Пістолети дуже зручні в експлуатації, мають найкомпактніші розміри та представляють собою золоту середину з точки зору місткості магазину в порівнянні з карабінами та рушницями.


Дробовики мають руйнівну вогневу міць на близькій відстані, їх також можна кидати і (за допомогою помпового пістолета) створювати психологічний ефект, що супроводжується звуком патрона, який вбивається в патронник. Вони також можуть стріляти різними вантажами, включаючи патрони 00 картечної, слимакової, пташиної та мішкової патронів. Пістолети дуже зручні в експлуатації, мають найкомпактніші розміри та представляють собою золоту середину з точки зору місткості магазину в порівнянні з карабінами та рушницями.


Для жіночої домашньої оборони пістолет є безсумнівним переможцем. Це дійсно зводиться до розміру. Карабіни та рушниці, навіть найкомпактніші, великі і дещо важкі. Remington 870 Express Tactical із семизарядним магазином і стволом 47 сантиметрів має довжину понад 96 сантиметрів і важить понад 3 кілограми без заряду. Це без додаткових компонентів, таких як підсвічування для зброї, сідла для боєприпасів, оптика тощо. Він може швидко схилити ваги до 4,5 кілограмів, коли він повністю завантажений, і до нього додано кілька наворотів.Очевидний вибір


Для жінок очевидним вибором є пістолет. Це дозволяє тривалі періоди готовності на позиціях низької та високої готовності. Пістолет можна комфортно тримати в стані готовності, низької готовності або положенні «Сул» протягом тривалого періоду часу з мінімальною втомою м’язів. Пістолети також краще підходять для багатозадачності, як-от відкривання та закривання дверей. Ось чому спецназівці носять пістолети та карабіни. Коли потрібна маніпуляція двома руками або в дуже близькому місці, більшість операторів вирішують використовувати пістолет.Правильний розмір


Отже, який тип пістолета вибрати? Загалом, це залежить від того, що зручно для стрільця. Це має бути тактичний калібр, наприклад 9 мм, 10 мм, .40 S&W, .45 ACP тощо. Ваш улюблений .22 не є хорошим варіантом домашньої оборони, якщо доступний більш високий калібр.


Бажано мати велику ємність магазину, а вмонтований світильник — хороша ідея. Є багато хороших платформ на вибір, таких як Glock, Sig Sauer, Ruger, HK, Colt, Springfield Armory тощо. Тримайтеся подалі від вигідної зброї сторонніх брендів. Я не буду згадувати тут жодні імена, але зазвичай вони коштують близько 200 доларів і не відомі своєю надійністю.


Найважливішим моментом більшості пістолетних систем, що виробляються сьогодні, є те, що зазвичай існують малі, середні та великі варіанти однієї зброї. Багато з них також мають змінні спинки та ручки. Поєднання рами правильного розміру в поєднанні з відповідними ручками означає, що є пістолет, доступний для будь-якої форми та розміру руки.


Використання ліхтаря без зброї не є найкращим варіантом. Ваша точність постраждає навіть із найкращою технікою. Ця проблема посилюється, коли хтось із меншими руками намагається виконати одну з цих технік. Це також перемагає одну з головних переваг пістолета, зв’язуючи обидві руки, причому одна тримає пістолет, а інша – ліхтарик.План домашньої оборони: Останні думки


Для кожного важливо прийняти наші фізичні обмеження, коли мова йде про домашній захист. Одним із найбільших вбивць у зіткненнях із смертельною силою є гордість. Не дозволяйте вашим заважати прийняттю розумного тактичного рішення.При належній підготовці та володінні зброєю можна досягти максимального ефекту.


Відео на цю тему:


https://youtu.be/USs4AfyI9wM


https://youtu.be/mTNXtd1Ek5M


16 переглядів0 коментарів